kontakter

KreAktiv kor

KreAktiv kor 

Vi elsker at synge, men vi er også til at snakke med.


Har du lyst til at prøve kræfter med korsang, eller har du brug for yderligere information, er du altid velkommen til at kontakte vores korleder Vibeke Hansen eller et af bestyrelsesmedlemmerne.


Du kan finde yderligere oplysninger under "Medlemsskab".

Kontakter






                  Bestyrelse:

Vibeke M. Hansen

Korleder

vibeke@kreaktivkor.dk

Tlf. 8699 3202


Allan Fabricius

Formand

allan@kreaktivkor.dk

Tlf. 2036 9373

 


Esben Hansen

Kasserer

esben@kreaktivkor.dk

 


Anne  M. Andersen

anne@kreaktivkor.dk






Birgit Bertelsen birgit@kreaktivkor.dk



 


Ingrid Svane

ingrid@kreaktivkor.dk

 




Copyright  © All Rights Reserved